»Dylan O'Brien: Interview With Hypable.Com: “Things Start Going Crazy’ In Season 3B”

18. října 2013 v 20:10 | Posted by: Flowerska |  Interviews
Temnota: "Na konci první části 3.série se naše trio (Stiles, Scott a Allison) 'obětovali' pro jejich rodiče.
Tento proces přežili a budou nést následky. Jedním z následků je temnota, která nyní pohlcuje srdce našich hrdinů."
"Je to temnota, před kterou nás Deaton varoval. Nejvíce se to asi podepíše na Stilesovi. Scott, Stiles a Allison mají teď velmi zranitelné smysly, kvůli tomu co udělali. Jsou hlavním tématem pro jakékoliv démony nebo duchy."

Vztah s jeho otcem: "Teď, když šerif Stilinski ví o nadpřirozenu, bude i tak Stiles v rozporu s jeho otcem?" "V minulé sezóně to mezi nimi nebylo moc dobré. Stiles mu vše o nadpřirozenu tajil a proto se choval divně, když jeho otec nevěděl o co doopravdy jde a to narušilo jejich vztah. Teď Stilinski chápe, proč to trvalo tak dlouho a proč mu to řekl tak, jak mu to řekl a to je zase zblížilo."

Stilesův milostný život: "Stiles měl s dívkami komplikovaný vztah. Dlouhou dobu byl zamilovaný do Lydie a nakonec se stali jen přáteli. Pak tu byla Heather, s kterou se znal dlouhou dobu a vypadalo to mezi nimi najdějně."
"Nyní, když je postaráno o Darach bude se Stiles snažit získat Lydii?" "Myslím, že se stále bude snažit Lydii získat a myslím, že v tomto okamžiku je to, jako kdyby byl i ochotný ji milovat na dálku, ale je i smířený s tím, že ji nezíská. Ona ho potřebuje milovat tak, aby pro něj dokázala udělat cokoliv. Nemůžete někoho nutit, aby vás miloval."

"To je naprostá pravda a jistě bude zajímavé sledovat Stilesův milostný život, hlavně proto, když jsme se dozvěděli, že se v druhé polovině 3.série objeví někdo, kdo o něj bude mít zájem. Ale Dylan zdůraznil, že to pro Stilese bude těžké." "Bude k dispozici hodně děje u milostných vztahů, ale také začne naprosté šílenství." řekl Dylan.
~ copy with my source!! ~
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.